13
13
13
53
53
53
53
53
53
53
53
previous arrow
next arrow

Genel Özellikler

havuzlar

Club Sideris Tatil Köyü’nde kadın-erkek ayrı havuzları ve ailelere yönelik kompleksimizde toplamda 12 adet havuz olmakta 9 adet adet villa havuzu 1 adet bayan havuzu 1 adet bay havuzu ve 1 adet kaydıraklı çocuk havuzu bulunmaktadır. bay ve bayan misafirlerimize hizmet vermektedir

Tesis içerisinde 12 yaş üstü erkek misafirlerimizin üstsüz,12 yaş üstü bayan misafirlerimizin bikini,mayo vb.kıyafetlerle dolaşmaması rica olunur.Plajımız halk plajı olup ,haşema ile girilmesi önerlir.Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür eder,iyi tatiller dileriz.

Baylar Havuzu
Sadece bay misafirlerimizin kullandığı özel bir havuzdur. Bay havuzumuzun derinliği standartlar gereği 140 cm derinliğindedir.

Bay havuzunun etrafında şezlonglar bulunmaktadır. Bir adet su kaydırağı bulunan havuzumuzda ailenizin ve arkadaşlarınızın erkek bireyleriyle keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Baylar havuzundan 6 yaş üstü kız çocuklarınız faydalanamayacaktır.

Bayanlar Havuzu
Sadece bayan misafirlerimizin kullandığı etrafı korunaklı dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde dizayn edilmiş özel bir havuzdur.

Bayan havuzumuzun derinliği standartlar gereği 140 cm derinliğindedir.

Bay havuzunun etrafında şezlonglar ve masa sandalyeler bulunmaktadır. 2 adet su kaydırağı bulunan havuzumuzda ailenizin ve arkadaşlarınızın bayan bireyleriyle keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Bayanlar havuzunda 6 yaş üstü erkek çocuklarınız faydalanamayacaktır.

HİZMETLERİMİZ

Otelimizin Sizlere Sunduğu ve Faydalanabileceğiniz İmkanlar


Hemen Ara WhatsApp Sizi Arayalım Yol Tarifi